Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
26.06.2008
Конференція-семінар «Деньги для бизнеса»

Конференція-семінар «Деньги для бизнеса»


25 червня 2008 року у приміщенні галереї «Інтер-шик» відбулась Конференція-семінар «Деньги для бизнеса» в рамках всеукраїнської програми: цикл  регіональних конференцій-семінарів по залученню засобів для підприємств. Дана програма здійснюється за офіційної  підтримки Державного агентства України з інвестицій та інновацій та Українського союзу промисловців та підприємців (УСПП). Організаторами конференції-семінару виступили: Агентство конкурентного розвитку (Київ), Асоціація приватних інвесторів України».


 Участь у конференції взяли провідні компанії та підприємства Вінницької області, представники ДБУ «Південно-західного регіонального центру» та обласного осередку УСПП.


 Семінар був спрямований на ознайомлення регіональних бізнес-структур з інвестиційними можливостями українських національних інвесторів та офіційних зарубіжних представництв інвестиційних фондів та компаній.


Учасниками виступили:


Державне агентство України з інвестицій та інновацій, яке займається та спеціалізується на державній підтримці інноваційних проектів;


Скандинавський інвестиційний фонд NEFCO: залучення західних кредиторів по низькій ставці під ресурсозберігаючі проекти та технології. Сфера діяльності екологічні програми;


Асоціація «Приватні інвестори України». Була надана інформація з приводу того яким чином можна знайти інвесторів для початку власного бізнесу.


«Столичні будівельні технології». Проектне фінансування, залучення коштів в будівельний бізнес та послуги по всебічному фінансування підприємницької ідеї.


«Фінансова лізингова компанія». Сфери діяльності: лізинг обладнання, спеціальні пропозиції для харчової, переробної промисловості, будівельних та поліграфічних компаній.


Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України. Імплементація МСФО в Україні, як основи для інвестиційної привабливості підприємств.


Виступаючі висвітлили свої пропозиції з питань фінансування та інвестування в  підприємства, які сприятимуть інвестиційному та підприємницькому клімату області.

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura