Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
30.01.2010
Представники Чернівецького представництва взяли участь у відкритті соціального проекту

Представники Чернівецького представництва 29.01.2010 р. взяли участь в підготовці та проведенні офіційного відкриття соціального проекту під назвою «Шанс для осіб з психічними вадами м. Чернівці», яку проводила Громадська організація «Чернівецька Регіональна Асоціація Поточного Виховання» (ГО «AREAC»). В листопаді 2009 року Чернівецьке представництво уклало з ГО «AREAC» Меморандум про спільне виконання проектів з транскордонного співробітництва №12 від 26.11.2009р., внаслідок чого була розпочата спільна робота по підготовці офіційного відкриття даного проекту та його реалізації.


Розробка проекту була розпочата у 2008 році спільно з австрійською організацією  «Променте» та румунською організацією «AREAS» за підтримки Головного управління охорони здоров'я Чернівецької ОДА, лікарів Чернівецької обласної психіатричної лікарні та Чернівецького представництва ДБУ «Південно-західний РЦІР». Загальна сума проекту становить 137 тис. євро.


Проект має соціальне спрямування та ставить за мету покращити умови лікування та реабілітації психічно хворих шляхом організації для них активного проведення дозвілля і таким чином допомогти їм адаптуватися в середовище громади, суспільства.


Даний проект має три основні напрямки діяльності: робота у Чернівецькій обласній психіатричній лікарні; відкриття денного центру «Клуб Разом»; кампанія Антістігма.


Проект розрахований на період до 30.08.2012 р. та буде фінансуватися австрійською організацією  «Променте».


На презентації були присутні представники всіх організацій – партнерів проекту. Зокрема, серед виступаючих були: голова Правління ГО «AREAC» - А. Биндю, голова румунської партнерської організації «AREAS» - В. Гафюк, керівник австрійської організації  «Променте» - Томас Жуленевич Соломон, директор Чернівецького представництва ДБУ «Південно-західний РЦІР» – С. Русу, начальник відділу Головного управління охорони здоров'я Чернівецької ОДА – І.Тріска, головний лікар Чернівецької обласної психіатричної лікарні – В.Калуцький та інші.


У своєму виступі керівник австрійської організації  «Променте» Томас Жуленевич зауважив, що головною цілю проекту є зміна стереотипів, які панують у суспільстві по відношенню до соціально неадаптованих людей та введення кращих здобутків Європейської практики в області психіатрії  у м. Чернівці і спільними зусиллями розповсюджувати власний досвід не тільки на території Буковини а й на інші регіони України.

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura