Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
05.02.2010
Участь у відкриті 6-ї міжнародної спеціалізованої виставки «ІНТЕРАГРО 2010»

03.02.2010 року провідний спеціаліст ДБУ «Південно-західного регіонального центру інноваційного розвитку»  Рішан Р.В. прийняв участь у відкриті  6-ї міжнародної спеціалізованої виставки рентабельного високоефективного сільського господарства «ІНТЕРАГРО 2010» в  Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», м. Київ, Україна. Захід організовано за сприяння Акціонерного товариства «КИЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ КОНТРАКТОВИЙ ЯРМАРОК», Української аграрної конфедерації, Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки  (VDMA), Французького агентства з міжнародного розвитку підприємств (UBIFRANCE).  


ІнтерАГРО – найбільша зимова сільськогосподарська виставка в Україні. Вона охоплює усі сфери сільського господарства та проходить за підтримки Міністерства аграрної політики України, Федерального Міністерства економіки Німеччини та Уряду Франції.


ІнтерАГРО – найважливіша подія, яка спрямована на просування сучасних технологій в агропромисловий комплекс, пропонує повний спектр сільськогосподарської техніки та новітні науково-технічні розробки для професіоналів-аграріїв. Виставка представляє основні напрямки інноваційного розвитку світового сільськогосподарського машинобудування і є унікальним торгівельним майданчиком для укладання контрактів на постачання сучасної вітчизняної та закордонної техніки.


     В рамках виставки відбулася конференція «Альтернативна енергетика у сільському господарстві України», у якій також прийняла участь Голова Державного агентства України з інвестицій та інновацій Л.П. Супрун. На конференції були підняті наступні:


-         питання виробництва біо-газу та електроенергії з відходів цукрових підприємств та тваринництва;


-         Виробництво біоетанолу. Енергозберігаючі безвідходні технології комплексної переробки сільгосппродукції;


-         Ефективне обладнання для збору, транспортування та підготовки соломи для використання у парових котлах та газифікаторах.


-         Заміщення природного газу при сушінні зерна на елеваторах.Додаткова iнформацiя

Виступ Супрун Л.Виставка

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura