Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
09.02.2010
Захист прав інтелектуальної власності

04.02.2010 р. провідний спеціаліст Чернівецького представництва Христина Марчук провела зустріч з патентним повіреним України в Чернівецькій області Оленою Петрівною Микитюк. До обов’язків патентного повіреного входить правова охорона та захист торгівельних марок, винаходів, промислових зразків, авторських прав, складання договорів про передачу прав, складанням авторських і ліцензійних договорів, досудовий і судовий захист прав, проведення  незалежного консалтингу інноваційних проектів, здійснення оцінки винаходів тощо.


На зустрічі було висвітлено ряд питань, що стосуються захисту прав інтелектуальної власності. Зокрема обговорили законодавче регулювання даного питання, проблеми, які існують в практичній роботі. Патентний повірений акцентувала увагу на недостатній обізнаності авторів в законодавстві та невмінні грамотно його застосувати. Було визначено, що саме інтелектуальна власність є ключем до успіху, адже вона забезпечує конкурентноздатність продукції, кращі місця на світовому ринку, збільшує активи підприємства, приносить стабільний прибуток, є невичерпним ресурсом розвитку і дозволяє завжди бути на крок вперед конкурентів.


В результаті зустрічі Чернівецькому представництву було надано перелік винахідників, власників патентів, з якими працює патентний повірений і які в перспективі можуть стати суб’єктами Мережі трансферу технологій Держінвестицій.


 

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura