Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
13.02.2010
Участь в презентації програм Міжнародного фонду «Відродження»

Працівники Чернівецького представництва 12.02.2010 р. взяли участь в презентації програм Міжнародного фонду «Відродження», які будуть реалізовуватись в Україні в 2010 році. Фонд має на меті фінансово та організаційно сприяти становленню демократичного, відкритого суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив. МВФ підтримує ініціативи, що сприяють розвиткові європейської інтеграції, посиленню впливу громадянського суспільства та його контролю за владою, системі громадського правозахисту й утвердженню принципу верховенства права в Україні, проведенню судової та пенітенціарної реформ, розвиткові громадської активності національних меншин й толерантності у міжнаціональних взаєминах, реформам у сферах освіти, охорони здоровя, виданню перекладів творів світової класичної та передової суспільної думки, розвитку української видавничої справи тощо.


В цьому році Фонд буде реалізовувати наступні програми:


- Програма «Верховенства права»;


- Антикризова гуманітарна програма;


- Програма «Посилення впливу громадянського суспільства»;


- Європейська програма;


- Програма «Схід – Схід: партнерство без кордонів»;


- Програма «Засоби масової інформації»;


- Програма «Рома України»;


- Програма «Соціальний капітал і академічні публікації»;


- Програма «Громадське здоровя»;


- Освітня Програма


Переважну більшість грантів МВФ розподіляє між неурядовими організаціями, оголошуючи відкриті конкурси проектів, спрямованих на здійснення  програмних пріоритетів, які визначаються провідними представниками громадянського суспільства країни.


Чернівецьке представництво шукає можливість співучасті в одній з програм з метою популяризації інновацій в країні та підвищення рівня інноваційної культури суспільства.

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura