Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
13.02.2010
Можливості співпраці із "Сбербанком" Росії

10.02 2010 року відбулась зустріч директора Чернівецького представництва С. Русу з керуючим Чернівецького відділення №1 Публічного акціонерного товариства «Дочірній банк Сбербанка Росії» О. Воробцем. Банк має давню історію і зраз є одним з найбільших міжнародних фінансових установ Східної Європи і одним з 30-ти найбільших банків в світі. На даний час Сбербанка Росії проводить перспективний розвиток в Україні: активно розвиває технології обслуговування клієнтів, розширює мережу обслуговування клієнтів, розширює продуктивний ряд, динамічно збільшує фінансові показники і частку ринку. В найближчі рік-два має намір розвивати в Україні напрямок корпоративного бізнесу.  Основні пріоритети банку це якість обслуговування, стабільність і довіра у відносинах з клієнтом.


 На зустрічі були висвітлені питання кредитування в період кризи для представників малого та середнього бізнес. Обговорювалась ситуація із кредитуванням інноваційних та інвестиційних проектів.  Була з’ясована наступна інформація:


          Короткострокові (до 1,5 роки) кредитні лінії для фінансування оборотних коштів з встановленням відсоткової ставки від 17 % річних у доларах США, від 22% у рос.рублях та від 27 % у гривні (до 1 року), забезпечення - іпотека нерухомого майна, застава товарів в обороті, інші види забезпечення;


          Овердрафт (до 1 року), якщо відкрито поточний рахунок, що знаходиться на обслуговуванні в Банку не менше, ніж 90 календарних днів, 30 % від суми надходжень, відсоткова ставка KYIVPRIMEх1,35  ( але не менше 22 %).


          короткострокові (до 1 року) ліміти для відкриття акредитивів (відстрочка в оплаті до 6 - ти міс.) / надання гарантій для фінансування імпорту товарів із країн США, ЄС і Азії;


          банківські гарантії терміном до 1 року: «Гарантія для юридичних осіб з забезпеченням в вигляді застави майнових прав на грошові кошти по депозиту»

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura