Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
12.03.2010
«Захарецький Гарчик» - виявлення шляхів ефективного використовування існуючого потенціалу сільської місцевості

Щороку, починаючи з 2001 р., в с. Підзахаричі  Путильського району, Чернівецької області проводиться фольклорно – етнографічний гуцульський фестиваль – ярмарок   «Захарецький   Гарчик». Засновниками фестивалю є керівник ЧОГМЕО «Буквиця» Коняк Марина Петрівна, директор НВК «Перлина Гуцульщини»  Том’юк Фрозина Семенівна та  шеф - редактор газети «Версії»  Чередарик Людмила Флорівна. Також захід підтримують Чернівецька обласна державна адміністрація, управління культури і туризму ОДА, Чернівецька обласна рада та інші державні та неурядові організації.


Мета фестивалю:


          пропагування та сприяння розвитку сільського туризму


          сприяння розвитку малого та середнього бізнесу в галузі виробництва екологічно чистої місцевої продукції


          виявлення шляхів ефективного використовування існуючого потенціалу сільської місцевості: унікальних природних ресурсів та об’єктів історико – культурної спадщини


          збереження та відродження національної культури, етнічних традицій і ремесел, пошук та підтримка обдарованої молоді.


В рамках IX фестивалю були проведені також дві конференції:


          Міжнародна науково - практична конференція «Від інтеграції громад до сталого розвитку регіонів»  в рамках проекту  “Створення передумов для  впровадження  кластерної  моделі розвитку СЗТ  на Буковині “ за співфінансуванням Німецького Товариства Технічного Співпробітництва (ГТЦ).


В конференції брали участь провідні вчені, практики, керівники регіональних органів державної влади і місцевого самоврядування, громадські діячі, власники особистих селянських господарств, підприємці та партнерські громадські організації Румунії, Польщі та Молдови, слухачі навчальної програми «Організація сільського туризму на Буковині» в рамках проекту  “Створення передумов для  впровадження  кластерної  моделі розвитку СЗТ  на Буковині “.


          Підсумкова регіональна конференція «Результати аналізів гендерного інтегрування в діючих проектах ХПІ Західного регіону» (Проект № 27-0840-21. Хайфер Проджект Інтернешнл).


Даний захід з року в рік набуває все більшої популярності як на Буковині так і в сусідніх областях і навіть країнах. Але щороку організатори стикаються з проблемою нестачі коштів. Тому завжди раді будь-якій допомозі чи то державних, чи неурядових організацій, приватних підприємців тощо.


 

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura