Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
24.03.2010
«SEED FORUM KYIV»: платформа для інвестування

Уже традиційним стало проведення «Seed Forum Kyiv» у ТПП України. Відкриваючи його, віце-президент Палати Олена Подолєва відзначила, що про актуальність форуму, власне, свідчить щоразу більша кількість учасників. На захід були запрошені українські компанії, які шукають інвесторів для реалізації своїх проектів, а також прагнуть виходу на міжнародний ринок.


Цього разу на допомогу постійним організаторам форуму – ТПП України та Посольству Королівства Норвегія в Україні – прийшла Київська міська державна адміністрація. За словами заступника мера Людмили Денисюк, КМДА планує підписати  з ТПП угоду щодо фінансування проектів на конкурсній основі.


Головними темами презентацій іноземних та українських компаній були альтернативна енергетика, сільське господарство, системи безпеки, нові технології комунікацій в Інтернеті, останні розробки в медицині та інші. У роботі форуму також взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Норвегії в Україні Олав Берстад та інші іноземні гості.  


Таким чином, Торгово-промислова палата України повiдомляє, що Черговий V Мiжнародний iнвестицiйний форум «Seed Forum Kyiv» передбачено провести 28 квiтня 2010 року. На цей форум запрошуються керiвники державних opгaнiв управлiння та наукових установ України, представники iнвестицiйних фондiв, компанiй, пiдприємств, регiональних торгово-промислових палат, неурядових органiзацiй та приватнi iнвестори.


Додаткову iнформацiю можна отримати за тел. – (044)461 9834, 461 9833.


Посилання на отримане джерело інформації обов’язкове. 

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura