Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
09.04.2010
Міжнародна конференція "Стан законодавчого та нормативного забезпечення транскордонного співробітництва"

Представники ДБУ «Південно-західного регіонального центру інноваційного розвитку прийняли участь в міжнародній конференції  "Стан законодавчого та нормативного забезпечення транскордонного співробітництва", яка відбулася 7-8 квітня 2010 року в м. Києві. Організаторами конференції виступили Інститут політичної освіти та комітет ВРУ з європейської інтеграції спільно з Фондом Едуардо Фрея (Нідерланди).  


На конференції обговорювались питання сучасного стану транскордонного співробітництва України з іншими країнами Європи, законодавче та інше нормативне забезпечення співпраці. Крім того, були презентовані і обговоренні кращі практики транскордонного співробітництва. Серед тем конференції:


- участь України у міжнародних документах з транскордонного співробітництва, зміни в українському законодавстві з покращення транскордонної співпраці;


- нові фінансові інструменти в Україні з розвитку транскордонної співпраці;


- кращі практики транскордонного співробітництва органів місцевого самоврядування, громадських організацій тощо.


У конференції взяли участь представники Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, політичних партій, громадських організацій, депутати обласних рад, експерти, а також представники Нідерландів, Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії, Молдови.

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura