Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
28.04.2010
ІІ з’їзд технологічних брокерів та учасників системи трансферу технологій

26 квітня 2010 року в приміщенні Держінвестицій (м. Київ) відбувся ІІ з’їзд технологічних брокерів та учасників системи трансферу технологій.


На засіданні ініціативної групи обговорено питання поточного стану та умов здійснення діяльності в сфері трансферу технологій в Україні, а також було вирішено створити фахову асоціацію в організаційно-правовій формі громадського об’єднання.   


Основними задачами Асоціації визначено:  • Дослідження ринку послуг трансферу технологій.

  • Створення інформаційно-комунікаційного середовища для професійного обміну достовірною інформацією.

  • Вплив на політику державного регулювання в сфері трансферу технологій, захист і представництво в державних органах інтересів учасників системи трансферу технологій, сприяння прийняття сприятливих для галузі нормативно-правових актів, розвиток ринку послуг трансферу технологій. 

На сьогоднішній день зареєстрованими учасниками з’їзду є понад 50 фахівців трансферу технологій, серед яких представники академії наук України, науково-дослідних та вищих учбових закладів, науковці, розробники, а також акредитовані технологічні брокери.  


Крім того, створена Асоціація має на меті консолідувати зусилля своїх членів для створення сприятливих умов діяльності всіх учасників трансферу та уніфікації регламентів роботи у відповідності до вимог міжнародних мереж трансферу, в першу чергу EEN та RTTN.


Таким чином, державою проводиться надзвичайно важлива і об’ємна робота по створенню передумов інноваційного розвитку – прийняття необхідного закону та ряду підзаконних актів, створення відповідних державних установ та закладів, продовжуються навчання та акредитація фахівців галузі трансферу технологій, зокрема, повноважними представниками системи трансферу технологій у Вінницький області є заступник директора ДБУ «Південно-західного регіонального центру інноваційного розвитку» Сівак Г.А.     

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura