Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
06.07.2010
Зовнішні та внутрішні інвестиції - запорука сталого економічного розвитку України

Підготовка документів та здійснення експертної оцінки інвестиційних та інноваційних проектів, що надходять до центральних органів виконавчої влади, потребують уніфікованого підходу. Про це заявив Міністр економіки України Василь Цушко під час селекторної наради із представниками місцевих органів виконавчої влади. Темою селекторної наради було удосконалення нормативно-правових актів з питань ініціювання, розроблення та впровадження інвестиційних проектів, що потребують державної підтримки, а також проведення державних експертиз.


            У нараді також взяли участь Заступник Міністра економіки Олександр Сухомлин, Директор департаменту міжнародної технічної допомоги та співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями Олена Кучеренко, Директор департаменту інвестиційної та інноваційної політики Володимир Панченко, Голова Держінвестицій Олександр Таран, Голова НАЕР Микола Пашкевич, Голова Нацекоінвестагентства Сергій Орленко та заступники Голів облдержадміністрацій, В.о. директора  ДБУ «Південно-західного регіонального центру інноваційного розвитку» Гавриш О.М., начальники Головних управлінь економіки обласних державних адміністрацій, мери та заступники мерів міст, а також представники інших органів державної влади.


«Економічні реформи в країні неможливі без залучення інвестицій, як внутрішніх, так і зовнішніх. Їх залученням сьогодні займаються багато органів виконавчої влади, і у кожному випадку механізм залучення інвестицій має свій порядок і свої вимоги до документів, що подаються. Тому нам потрібно розробити уніфікований підхід до підготовки документів та експертної оцінки інвестиційних проектів», - наголосив Василь Цушко.


За його словами, ефективність залучення інвестицій має спиратися як на стандартні процедури, так і на інноваційні методи, розробка яких в тому числі є метою таких селекторних нарад.


«Наша ціль – спростити процедуру отримання державної підтримки, зробити її більш зрозумілою та ефективною», - підкреслив глава економічного відомства.


 

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura