Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
21.07.2010
21 липня 2010 року у м. Вінниці відбувся Міжрегіональний громадянський Форум: «Регіональні ініціативи по програмі «Східне партнерство».

21 липня 2010 року у м. Вінниці відбувся Міжрегіональний громадянський Форум: «Регіональні ініціативи по програмі «Східне партнерство».


Учасниками Форуму були: представник Генерального Консульства Польщі у Вінниці, експерти міжнародних організацій  питань програми Східного Партнерства, представники виконавчої та законодавчої гілки влади Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей, представники громадських організацій даних регіонів, представники ЗМІ. В Форумі прийняли участь також представники ДБУ «Південно-західного регіонального центу інноваційного розвитку.


Форум був відкритих представником Фонду Ф. Еберта Світлана Геращенко, яка розповіла про Фонд Ф. Еберта та напрямки роботи.


Загальну інформацію про Програму ЄС «Східне партнерство» учасникам Форуму розповіла Анна Пустул, Консул Республіки Польща у Вінниці, а основні недоліки, що має програма для Вінницької області озвучив Владислав Мормітко, начальник управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції Вінницької ОДА.


Учасники Форуму прийняли участь у 4 секціях: 1) економічна інтеграція та зближення з політикою ЄС; 2) демократія, належне управління та стабільність; 3)навколишнє середовище, зміна клімату та енергетична безпека; 4) контакти між людьми. В результаті роботи в секціях вибудовано конкретні кроки по впровадженню Програми ЄС «Східне партнерство» на регіональному рівні. напрацювали

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura