Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
04.05.2011
Конкурс на отримання грантів ділового партнерства - 2011

Конкурс на отримання Грантів ділового партнерства (ГДП ПНТП) за Програмою науково-технічного підприємництва (STEP), який проводиться CRDF Global та Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України, спрямований на підтримку партнерських відносин у галузі наукових досліджень і розробок (НДР) між компаніями та групами науковців з метою розвитку нових взаємовигідних комерційних можливостей.


Основна задача проектів - науково-технічні розробки. Але, відмінністю цього конкурсу є те, що апліканти мають також зробити попередню оцінку ринку, аналіз потреб споживача, а також компонентів розвитку бізнесу. Пріоритетний розгляд у процесі відбору буде надано проектам, що продемонструють здатність приносити прибуток і залучати нових  партнерів та додаткові джерела фінансування, відмінні від ПНТП. Цілі та результати проектів мають бути чітко визначені і дозволяти конкретну оцінку.


Строк виконання проектів - 12 місяців. Кошти на реалізацію проектів надаються CRDF Global та Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України, у загальній сумі до 24 000 доларів США. Всі кошти повинні бути використані для покриття витрат наукової групи. Зважаючи на ціль Конкурсу на отримання Грантів ділового партнерства, яка спрямована на розширення зв’язків науковців із бізнес середовищем, перевагу отримають проекти, що будуть виконуватись завдяки новоствореним партнерським відносинам між компаніями та науковими групами.


Повністю оформлені заявки (українською та англійською мовою) мають бути надіслані до українського представництва CRDF Global  електронною поштою  до 18.00  за місцевим часом до 24 червня 2011.


Український та англійський примірники заявки в роздрукованому вигляді мають  також бути подані до Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України до 18.00 за місцевим часом до 24 червня 2011.


Детальна інформація про подання заявок - нижче у відповідних розділах оголошення про конкурс. Гранти будуть присуджені за наявності відповідних коштів.


Контактні особи:


CRDF Global - Ukraine


Attn: Eugenia Severyanina


Program Manager


Ukraine 01024 Kyiv


4 Bogomoltsa Street Room 124


Tel: +38 044 256 2531


Fax:+38 044 253 4577


E-mail: eseveryaniana@crdf.org.ua 


The State Agency of Ukraine for Science, Innovations and  Information Department of International Co-operation


Attn: Elena Maksimova


Chief specialist


Ukraine 01601 , Kyiv 16, Blvd. Shevchenko,


tel: +380 44 246-38 34


Аплікаційну форму та оголошення програми можна завантажити нижче за посиланням:


STEP Business Partnership Grant Competition- Ukraine


Оголошення про програму (українською)


Budget Template


Аплікаційна форма


Приклад CV

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura