Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
04.07.2011
ЄС оголосив конкурс для українських організацій

30 червня Міністерство соціальної політики України та Представництво Європейського Союзу в Україні оголосили про початок конкурсу для українських підприємств на кращі практики забезпечення рівних можливостей.


Для участі в конкурсі компанії можуть до 30 вересня 2011 зареєструватися на сайті rivnist.in.ua. Головним призом для переможців стане річна програма членства в Європейській бізнес асоціації та профільні бізнес-тренінги.


Політика забезпечення рівності жінок і чоловіків допомагає співробітникам поєднувати роботу і сім'ю, надає можливості для професійного росту співробітників і захист від сексуальних домагань та дискримінації. Які б форми не обрали роботодавці, вони демонструють, що працівники є найважливішим компонентом для досягнення успіху їхніми компаніях», - заявив керівник відділу сталого розвитку Представництва Європейського Союзу в Україну Хосе Роман Леон Лора. За даними дослідження міжнародного кадрового порталу hh.ua, 86% топ менеджерів в українських компаніях чоловіки, а 40% роботодавці підтверджують, що у чоловіків більше шансів отримати керівну посаду. Близько половини роботодавців не надають спеціальних умов для поєднання роботи та сім'ї, а такі практики як гнучкий робочий графік або дистанційна робота існують в менш ніж у 20% компаній.


Проте позитивні тенденції на ринку праці Україна все ж є. Так в 2010 році в рамках конкурсу кращі практики у забезпеченні рівності співробітників продемонстрували понад 90 провідних компаній, що працюють в Україні, включаючи, Ernst & Young, Майкрософт, Британська Рада, ТОВ "Вікторія Верітас", Оболонь і інші компанії різних видів діяльності. Марина Захар'їна, керівник відділу персоналу компанії «Ернст енд Янг», призер конкурсу у 2010 році: «Понад 10% усього персоналу в нашій компанії - це жінки з дітьми до 14 років, і приблизно стільки ж співробітниць знаходяться в декретній відпустці. Щоб молоді мами могли успішно поєднувати материнство з кар'єрою, в «Ернст енд Янг» існують такі пільги, як гнучкий робочий графік, право розпоряджатися однією годиною на день і додаткові, повністю оплачувані, 5 лікарняних днів для догляду за хворою дитиною.»


«Ми хочемо показати, що успіх компанії залежить від збалансованості команди. І сподіваємося, що в 2011 році більше компаній візьмуть участь в конкурсі. Як жінки, так і чоловіки хочуть мати можливість проводити час зі своїми дітьми і реалізуватися в професійному житті. У них є на це законне право. Принцип гендерної рівноправності допомагає цим бажанням здійснитися», - сказав Рік Флінт, керівник проекту ЄС «Права жінок і дітей в Україні - комунікаційний компонент».


За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до Анастасії Троцької, менеджера зі зв'язків із громадськістю проекту ЄС «Права жінок і дітей в Україні - комунікаційний компонент>>, тел: (+38 044)278 3376 / 288 2726, моб: +38 095 139 93 52,


e-mail:pr@cwrights.com.ua


Контакти


Ольга Сушицька


«Проект ЄС "Права жінок та дітей в Україні - комунікаційний компонент"


osushytska@internews.ua


067-243-63-55


http://rivnist.in.ua/anons


Додатки:Прес-реліз http://gurt.org.ua/uploads/news/2011/06/30/press_release_industry_2011_ua.doc

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura