Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
19.07.2011
Запрошення до співпраці від Уряду Турецької Республіки

Генеральне консульство Турецької республіки  в Одесі повідомляє про наступне:


Як відомо, протягом останніх років Уряд Турецької Республіки спільно зі спілками експортерів традиційно в рамках деяких виставкових заходів проводять програми Торгівельних Місій.


Програма Торговельної Місії передбачає проведення двосторонніх зустрічей між українськими та турецькими бізнесменами певної галузі, відвідування відповідної виставки та деяких місцевих підприємств-виробників за кошти організаторів. 


Так, витрати на проживання у готелі, сніданок та трансфер аеропорт-готель-виставковий комплекс-аеропорт забезпечує турецька сторона, витрати на дорогу (переліт Україна-Туреччина-Україна) оплачуються безпосередньо представниками українських компаній, що прибудуть до Туреччини.


Для участі у зазначеній Програмі представникам українських компаній достатньо заповнити в електронному вигляді анкету (див. додаток) та надіслати її до вказаної дати на адресу нашого Офісу: odesa@ekonomi.gov.tr..


Більш детальна інформація про Програму Торговельної Місії та перелік найближчих виставкових заходів у Туреччині, в рамках яких буде організовано Програми Торгівельних місій розміщена в Додатку.


 Додаткова iнформацiя

додаткова інформація

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura