Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
31.05.2012
Нарада з керівниками регіональних центрів з інвестицій та розвитку
      22-23 травня 2012 року Державне агенство з інвестицій та управління національними проектами України проводило нараду з керівниками регіональних центрів з інвестицій та розвитку (далі - РЦІР).
      Метою проведення було визначено організацію та координацію роботи РЦІР відповідно до ключових напрямів роботи Держінвестпроекту.
      Розглядалися питання щодо планування роботи мережі РЦІР у 2012 році для забезпечення виконання завдань Держінвестпроекту України, показників оцінювання роботи РЦІР, організації робочих поїздок та укладання угод про співпрацю з місцевими органами влади, участі РЦІР у реалізації завдань і виконання заходів, передбачених угодами про співпрацю.
      22 травня проводилась нарада-тренінг на тему: "Залучення ПІ в Україну. Роль регіональних центрів Держінвестпроекту". В ході виступу, голова Держінвестпроекту, Владислав Каськів, звернув увагу на завдання регіональних центрів відповідно до основних напрямків роботи.
      23 травня відбувся тренінг на тему:"Центральноєвропейський автомобільний кластер: досвід для України", в ході якого висвітлювалися питання щодо місця і значення РЦІР в залученні прямих іноземних інвестицій та практичного досвіду створення інвестиційної інфраструктури на прикладах Центральної та Східної Європи - Чеської та Словацької Республік.
      Вінницький регіональний центр з інвестицій та розвитку на даному заході представляв директор Олександр Гавриш.

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura