Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
31.05.2012
28 травня 2012 року відбулася нарада у заступника голови Вінницької ОДА Барецького В.І.
       28 травня 2012 року відбулася нарада у заступника голови Вінницької ОДА Барецького В.І., в якій взяв участь директор Вінницького регіонального центру з інвестицій та розвитку Олександр Гавриш.
      На нараді обговорювалось чергове засідання Ради регіонів 24 травня 2012 року, яке відбулося під головуванням Президента України – В.Ф. Януковича.
      Президент України у своєму виступі окреслив завдання місцевих органів влади з реалізації соціальної політики. Питання підвищення заробітної плати на підприємствах всіх галузей і всіх форм власності, боротьба з тіньовою виплатою зарплати, визначення стандартів надання соціальних послуг, межі та умови надання підтримки, формування системи справді адресної допомоги та перегляд категорій отримувачів соціальних виплат, ось далеко не повний їх перелік.
      Генерального прокурора Президент, попросив проаналізувати скарги від представників малого та середнього бізнесу про факти тиску з боку державних органів, які покликані здійснювати  правоохоронні, контролюючі функції. Здійснення таких функцій не повинно перешкоджати розвитку бізнесу, роботі органів місцевого самоврядування та інституту представників  громадського суспільства. В.Янукович наголосив, що такі дії, в час розгортання  широкомасштабних реформ, є провокацією і злочином не тільки проти закону, але й проти країни та проти суспільства.
      Повний текст виступу Президента: http://www.president.gov.ua/news/24275.html


Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura