Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
26.07.2012
ХVІІ Міжнародна науково-практична конференція

     Організаційний комітет запрошує взяти участь в роботі ХVІІ Міжнародної науково-практичної конференції "Проблеми і перспективи інноваційного розвитку економіки", яка відбудеться 10-15 вересня 2012 року в м. Алушта за участю керівників і спеціалістів національних академій наук, міністерств і відомств, обласних і місцевих державних адміністрацій, інноваційних підприємств, наукових закладів. На конференції будуть розглянуті ключові питання інноваційного розвитку як стратегії конкурентоспроможності країн та регіонів.

     В рамках конференції 13 вересня з 10:00 до 17:00 буде проведено міжнародний симпозіум "Трансфер технологій: від науки до бізнесу". Трансфер технологій в сучасних умовах дозволить створити ефективну платформу для діалогу і співробітництва між наукою та бізнесом з метою організації виробництва нової конкурентоспроможної продукції з використанням результатів наукових досліджень і розробок кримських та інших вчених.

     На конференції буде розглянуто питання:

інноваційний розвиток як стратегія конкурентоспроможності країни;

інноваційна культура і підготовка кадрів для технологічних галузей економіки;

участь банків та інших кредитно-фінансових установ у реалізації інноваційної стратегії економічного розвитку держави і підтримці функціонування транснаціональних наукових консорціумів на основі інтеграції інтересів банківської і наукової сфер;

роль громадських організацій та будинків науки і техніки у формуванні і реалізації інноваційної моделі розвитку економіки і формуванні інноваційної культури суспільства;

роль малого і середнього підприємництва в інноваційній діяльності;

сучасні підходи і механізми міжнародного трансферу технологій;

проблеми охорони і комерціалізації інтелектуальної власності в інноваційному процесі;

практичні питання інноваційної діяльності та ін.

     Місце проведення: м. Алушта, на базі санаторія "Алуштинський", вул.Жовтнева, 16.

     Вартість участі однієї людини - 2200 гривень. У вартість входить проживання в стандартному двохмісному номері із зручностями та триразовим харчуванням протягом 5 днів, організаційні витрати для підготовки конференції, видання збірника матеріалів конференції та інші витрати.  Для більш комфортного поселення вартість визначається індивідуально. На одну заявку надається одна доповідь (стаття) для опублікування в збірнику. У випадку заочної участі сплачується внесок в сумі 250 гривень. Заочна участь передбачає включення доповіді в програму конференції і опублікування тексту доповіді в збірнику матеріалів.

     Участь в одноденному симпозіумі без проживання і харчування в санаторії безкоштовна. В день проведення симпозіуму пропонується доставка кримських учасників автобусом з Сімферополя в Алушту і назад.

     Заявки на участь в роботі конференціїі і, за бажанням, тексти доповідей для опублікування в збірнику матеріалів конференції об’ємом до 20 000 друкованих знаків (з пробілами) потрібно направляти до 28 липня в Оргкомітет конференції електронною почтою на адресу slepokurov_al@mail.ru.

     Програма конференції і симпозіуму буде сформована з урахуванням пропозицій учасників в середині серпня 2012 р.

     Контактні дані оргкомітету:

Творчий союз НІО Криму, Сімферополь. Слепокуров Олександр Семенович, тел. +38 0652 27 34 51, +38 095 488 78 34, +38 067 945 78 63, E-mail: slepokurov_al@mail.ru.
Центр досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М.Доброва НАН України, Київ. Соловйов В’ячеслав Павлович, тел. +38 044 486 95 91,  E-mail:  solovyov@nas.gov.ua.
Міжнародний союз НІО, Москва. Колос Сергій Михайлович, тел. +7 495 695 16 31,  E-mail: koloss_s@mail.ru.

Білоруський інноваційний фонд, Мінськ. Гришанович Анатолій Петрович, тел. +375 17 293 17 97, E-mail: gap-bif@tut.by.
     

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura