Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
22.11.2012
Громадська рада Держінвестпроекту створить "Білу книгу" щодо інвестицій в Україні

Громадська рада Держінвестпроекту, маючи на меті врахування громадської думки під час реалізації державної інвестиційної політики, проведе аналіз існуючого стану справ та підготує власні пропозиції щодо перспектив і можливостей покращення інвестиційного клімату в Україні, які ляжуть в основу «Білої книги». Про це сьогодні під час Засідання Громадської ради Держінвестпроекту повідомив голова відомства Владислав Каськів. 


За його словами голови Громадської ради Держінвестпроекту,  Бураковського Ігоря Валентиновича, практика підготовки «Білої книги» ефективно використовується Європейською комісією. За допомогою «Білої книги» висловлюються пропозиції щодо діяльності та розвитку Європейського Союзу.


«Ідея полягає у тому, що це фактично наші пропозиції по поліпшенню інвестиційного клімату. Мова йде про стан інвестицій в Україні: динаміку, структуру і галузі. Це буде невеликий статистичний портрет з відповідним аналізом. Що відбувалося за останні роки в Україні з інвестиційним кліматом. З нашими оцінками позитивними чи негативними, щодо того які рішення були прийняті для його поліпшення. Плюс оцінками інвестиційного клімату в Україні самими інвесторами», - сказав Ігор Бураковський. 


Засідання Громадської ради Держінвестпроекту відбулось 21 листопада 2012 р.


Громадська рада, як постійно-діючий колегіальний дорадчий орган, забезпечуватиме участь громадськості у роботі Держінвестпроекту, відповідатиме за врахування громадської думки під час реалізації державної політики у сфері інвестиційної діяльності та управління Національними проектами.


Загалом в порядок денний засідання Громадської Ради при Держінвестпроекті було внесено 3 основні питання: Презентація діяльності Держінвестпроекту України, яку провів особисто голова Владислав Каськів; схвалення Положення  про Громадську Раду; обговорення питання щодо підготовки документу з аналізу державної інвестиційної політики в Україні ("Біла книга").


Під час засідання також були визначені ключові напрямки роботи Громадської ради при Держінвестпроекті України та відповідальні за їх розвиток. Так, напрямок взаємодії з бізнесом та захист прав інвесторів очолив Лукач Р.В., президент ГО «Київ-центр». Напрямком  інвестиційної політики та інвестиційного законодавства займатиметься Дерев’янко А.О., виконавчий директор Європейської бізнес-асоціації. Експертно-аналітичний напрямок, який стосується інвестиційного клімату України очолюватиме Ліссітса А.М., президент Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу». А також, регіональний розвиток охопить Абрам’юк І.С., експерт-аналітик Інституту громадянського суспільства.


Третє засідання Громадської Ради за словами Бураковського повинне відбутися в другій декаді грудня цього року.


 

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura