Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
27.11.2012
Буде підписано Угоду про фінансування програми "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні"

Уряд уповноважив Міністра економічного розвитку і торгівлі   підписати Угоду про фінансування програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Відповідне розпорядження, розроблене Мінекономрозвитку, прийнято на засіданні Уряду 21 листопада 2012 року.


Основною метою документа є створення правових підстав для надання Україні допомоги з метою реалізації заходів, передбачених у рамках Угоди. Впровадження Угоди передбачено за двома компонентами: «Інституційна підтримка» та «Розбудова потенціалу». Реалізація програми сприятиме розробці сучасної Державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року разом з Планом дій щодо її виконання, а також впровадженню пілотних проектів, відібраних на конкурсній основі згідно з визначеними критеріями, спрямованих на виконання програм регіонального і місцевого розвитку в регіонах.


Програма дозволить  удосконалити систему розбудови інституційного потенціалу, створити та забезпечити функціонування мережі фахівців-практиків з питань регіонального розвитку; створити дорадчо-консультативний орган, який здійснюватиме координацію системи управління регіонального розвитку, а також сприятиме підтримці впровадження політики регіонального розвитку, правових і адміністративних інструментів, необхідних для її реалізації та фінансування.


   Джерело статті:  http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245816875 

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura