Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
27.11.2012
В Україні збільшується термін земельної оренди

Стримуючим фактором для інвестицій у земельну сферу є короткий термін дії укладених договорів оренди – в середньому 5-6 років.  Проте останнім часом спостерігається тенденція до його зростання, про це сказав заступник голови Держземагентства України Євген Бердніков, виступаючи на четвертому міжнародному семінарі LANDNET щодо розвитку ринку землі і консолідації земель, що завершився у Будапешті, повідомляє пресс служба відомства.


 «Стримуючим інвестиції фактором є лише невеликий термін дії укладених договорів оренди, що складає в середньому 5 - років, проте він в останні роки має стійку тенденцію до зростання», зазначив чиновник. Він підкреслив, що ринок сільськогосподарської оренди демонструє щорічний стабільний ріст. Бердников також повідомив, що ринкові операції з несільськогосподарськими землями поповнили місцеві бюджети за п'ять років на 7 млрд грн.


 За даними Держземагентства, в 2012 році середній розмір орендної плати за сільськогосподарські угіддя становив 470 грн за 1 га. Середня нормативна грошова оцінка 1 г ріллі - 20 тис. 635 грн, і в залежності від регіону коливається від 13 тис. 732 грн в Житомирській області до 26 тис. 562 грн - в Черкаській.


Джерело Консалтингова компанія "SV Development"

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura