Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
27.11.2012
В Україні відкрився завод з виробництва MacCoffee

20 листопада в м. Золотоноша Черкаської обл. відбулося відкриття першого в Україні заводу виробника кави MacCoffee компанії Food Empire.


У символічному перерізані стрічки і закладці першого каменя нових виробничих потужностей брали участь керівники сінгапурської компанії, посол Республіки Сінгапур в Україні Саймон Тенсінг де Круз, голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб, мер Золотоноші Віталій Войцехівський.


"50 мільйонів чашок нашої кави щомісяця випивають українці. Це говорить про довіру України до нашої продукції. Ну а на те, що ця довіра взаємна, вказує сьогоднішнє відкриття заводу MacCoffee.


Тепер українці можуть сміливо вважати MacCoffee українським напоєм. Цукор в ньому вже український. З часом українським стане і молоко. Ну а кава - з країн, які завдяки унікальному клімату гарантують для України кращу якість", - сказав Генеральний директор Food Empire Holding Судіп Наїр. Він також зазначив, що Україна стала вже п'ятою країною, в якій відкриваються виробничі потужності компанії.


 Джерело marketing-ua.com

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura