Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
07.12.2012
Компанія Intel спільно з Держінвестпроектом запровадить новітні технології в освіті дітей в Україні

Такий результат двосторонніх зустрічей представників делегації Державного Агентства України з питань інвестицій та управління національними проектами з представниками компанії Intel у м. Санта Клара, США, що відбулись в рамках презентації інвестиційних можливостей України. «Для нас велика честь мати можливість співпрацювати із компанією Intel  -  світовим лідером у розробці інноваційних рішень”,  -  зазначив директор департаменту Національних проектів, Ю. Гусєв. “Ми раді запросити представників центрального компанії Intel увійти до складу наглядової ради Національного проекту “Відкритий світ”  – сказав  І. Жовква, директор міжнародного департаменту Держінвестпроекту.


За результатами зустрічі сторони домовились у найближчий час підписати Меморандум про взаєморозуміння та створити спеціальну IT лабораторію, де  планується тестувати нові пристрої та технології компаній-розробників на предмет їх можливого впровадження в електронному освітньому середовищі Національного проекту «Відкритий Світ».


 


Довідково:  Корпорація Intel (NASDAQ: INTC) є світовим лідером в галузі комп’ютерних інновацій. Чистий прибуток компанії в 2011 року склав $12,9 млрд, кількість співробітників компанії сягає більше 100 000 працівників. Корпорація щороку витрачає 100 мільйонів доларів, інвестуючи у покращення якості освіти особливо в галузі математики, технічних та природничих наук.


Джерело: прес-служба Держагентства з інвестицій та управління національними проектами України

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura