Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
07.12.2012
У 2013 році розпочнеться будівництво та реконструкція українських підприємств світовими концернами, які вироблятимуть електровози та електропоїзди

Про  це  повідомив  Віце-прем’єр-міністр  України  -  Міністр  інфраструктури  Борис  Колесніков  під  час  брифінгу в Кабінеті Міністрів України.


«У 2014 році ми отримаємо першу продукцію    як електровозну, так і поїзди. Я впевнений, що це буде предмет національної гордості робітників та інженерів заводів», - зазначив Борис Колесніков. Відтак Україна більше  не імпортуватиме поїзди  -  для просування своєї продукції,за словами Віце-прем’єр-міністра, провідні світові компанії, у тому числі «Сіменс», «Песа», «Хюндай», повинні модернізувати або побудувати підприємство безпосередньо в Україні. Борис Колесніков наголосив, що уся продукція, окрім електроніки, необхідна для випуску поїздів, вироблятиметься в Україні. Так само підвищуватимуть кваліфікацію і українські фахівці    адже планується, що саме вони працюватимуть на виробництві поїздів в Україні.


За матеріалами mtu.gov.ua

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura