Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
17.12.2012
Керівництво Держпідприємництва та Громадської ради зустрілося з підприємцями Вінницької області

З метою налагодження комунікацій з представниками бізнесу в регіонах для спільного формування та реалізації регуляторної політики в Україні, Громадською радою при Держпідприємництві спільно з Вінницькою облдержадміністрацією 13 грудня був організований круглий стіл з обговорення питань розвитку підприємництва в області.


У виїзному засіданні взяли участь Перший заступник Голови Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Олександр Потімков, голова Громадської ради при  Держпідприємництві Павло Міхайліді, заступник голови Вінницької облдержадміністрації Володимир Борецький, заступник голови Громадської ради  -  голова комітету з питань розвитку саморегулювання Юрій Папіровий, а також лідери регіональних об'єднань підприємців та представники влади. «Ми зараз робимо все можливе для того, щоб на будь-яке питання щодо регуляторної політики, яке заходить на узгодження в Держпідприємництво, Служба, як державне відомство, мала позицію бізнесу,  -  заявив Павло  Міхайліді.  -  Я в експертно-апеляційній раді при Держпідприємництві з 2004 року. І скажу Вам, що ще ніколи раніше, до сьогоднішнього дня не було такого, щоб проекти будь-яких ліцензійних умов та законодавчих змін чиновники вимагали від самого бізнесу, а не просто чекали».


Тому він закликав підприємців відправляти свої пропозиції щодо вдосконалення законодавства в Громадську раду, для обговорення з громадськістю та експертним співтовариством, і подальшого просування в державних органах влади. При цьому  голова Ради зазначив, що якщо будуть конкретне формулювання пропозицій і готовність лідерів бізнес об'єднань вести даний напрямок, вирішення питань буде проходити максимально оперативно.


Про проблеми ведення господарської діяльності в регіоні розповіли член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Голова регіональної ради підприємців при Вінницькій облдержадміністрації Алла Алєксєнцева, Голова ради територіального відділення «Асоціація платників податків України» у Вінницькій області Юрій Захарчук,  голова Вінницької обласної асоціації рибоводів «Союз» Іван Агарков та інші.  Зокрема, торкнулися проблеми монополізації ринків і масової «тінізації» ринку праці. Тому для оперативного вирішення нагальних питань підприємництва, було прийнято рішення сформувати регіональну експертну групу Громадської ради при Держпідприємництві у Вінницькій області.


За матеріалами прес-служби Громадської ради при Держпідприємництві

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura