Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
04.02.2013
Названо найнебезпечніші для інвестицій в нерухомість країни


Ірландія, Нідерланди, Словенія, Греція і Португалія є найнебезпечнішими для інвестицій ринками за підсумками 2012 року - Ситуація в цих країнах не покращиться і в 2013 році, стверджують експерти.


У Дубліні ціни зараз впали на 55% у порівнянні зі своїм піком, і більшість аналітиків вважають, що ринок досяг свого дна. Для сімей практично неможливо отримати кредит в цій країні, якщо тільки, загальний дохід сім'ї не досягає € 100 тис.


Консалтингова компанія Colordarcy,  зазначає, що економіка Нідерландів «впала» на 1,6% в третьому кварталі 2012 року, а ціни на квартири впали на 8,2% протягом рокуленні. Всі ознаки вказують на те, що кінець кризи не настане і в 2013 році. За оцінкою компанії Colordarcy, цей ринок показав себе гірше всіх в 2012 році. Що стосується Словенії, то тут ціни опустилися на 4,9% в порівнянні з попереднім роком. У Греції чверть працездатного населення не можуть працевлаштуватися. Само собою, це впливає на вартість житла. За підсумками третього кварталу 2012 року нерухомість в Греції подешевшала на 12%. Нерухомість на популярних курортах Португалії залишається дорогою в порівнянні з сусідньою Іспанією, навіть незважаючи на те, що в цій країні дуже складно отримати кредит, і це одна з найслабших економік в Західній Європі. Ціни на квартири впали на 10%, а всього в цілому ціни на нерухомість знизилися на 7,9% протягом 2011 і 2012 років.


За матеріалами svdevelopment.com

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura