Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
20.03.2013
Нова сонячна електростанція запрацювала на Вінниччині

Компанія "Енергоінвест" ввела в дію третю чергу Гальжбіївської сонячної електростанції у Ямпільському районі Вінницької області.


Про це кореспондентові УКРІНФОРМу повідомив президент компанії Володимир Житник.


"Введення третьої черги Гальжбіївської СЕС дозволило вивести електростанцію на планову потужність 1431 кВт. Її будівництво розпочалося 2011 року і коштувало компанії близько 35 мільйонів гривень. Електроенергія, яку відтепер вироблятиме ця сонячна електростанція, може забезпечити потреби 1100 середніх домогосподарств сільської місцевості", - сказав Житник.


За його словами, це вже друга сонячна електростанція, збудована компанією на Вінниччині, - у 2012 році в Ямпільському районі було введено в експлуатацію Слобода-Бушанську СЕС потужністю 1875 кВт.


До 2015 року ТОВ "Енергоінвест" планує збудувати на території області ще дві СЕС - по одній у Піщанському та Калинівському районах, у спорудження яких буде інвестовано щонайменше 70 млн грн.


ТОВ "Енергоінвест" спеціалізується на "зеленій енергетиці" і окрім сонячних електростанцій експлуатує 12 малих ГЕС сумарною потужністю 14,2 МВт у Вінницькій, Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях.


 

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura