Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
30.04.2013
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надав компанії Rengу Development (Київ) EUR5, 4 млн для будівництва сонячної електростанції у Вінницькій області потужністю 5 МВт

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надав компанії Rengу Development (Київ) EUR5, 4 млн для будівництва сонячної електростанції у Вінницькій області потужністю 5 МВт, оператором якої буде місцева компанія "Ренджі Томашпіль".


Як йдеться в повідомленні банку в середу, пакет фінансування складається з шестирічного кредиту ЄБРР у ​​EUR 3, 8 млн і десятирічного кредиту Фонду чистих технологій (ФЧТ) в EUR1, 8 млн.


Даний проект є частиною Програми фінансування альтернативної енергетики в Україні (USELF) - інвестиційного механізму ЄБРР обсягом EUR70 млн (EUR50 млн від ЄБРР і EUR20 млн від ФЧТ), призначеного для надання фінансування приватним місцевим підприємствам, уточнює банк. Технічна допомога з підготовки таких проектів, розробці нормативної бази та проведення стратегічної екологічної оцінки фінансується Глобальним екологічним фондом (ГЕФ).


У жовтні минулого року ЄБРР уже залучив для Rengу Development (Київ) EUR5, 7 млн ​​на будівництво сонячної електростанції у Вінницькій області потужністю 4,5 МВт, оператором якої виступає ТОВ "Грін Агро Сервіс". При цьому EUR4, 1 млн банк виділив безпосередньо у вигляді позики строком на вісім років, а ще EUR1, 6 млн надав ФЧТ строком на 15 років. Частка самої Rengу Development у фінансуванні склала близько EUR3, 8 млн.


ЄБРР - найбільший фінансовий інвестор в Україні: станом на кінець березня цього року банк виділив через 337 проектів в Україні понад EUR8, 63 млрд.


Згідно з даними веб-сайту Rengy Development, портфель компанії включає проекти в сонячній енергетиці загальною потужністю 65 МВт, а також вітряної потужністю 100 МВт з обсягом необхідних інвестицій до EUR300 млн. З них крім "Грін Агро Сервіс" вже побудована "Ренджі Тростянець" потужністю 1,374 МВт.


Всього Rengy Development зареєструвала п'ять "дочок" у Вінницькій області: ТОВ "Грін Агро Сервіс", "Праймвуд", Ренджі Бершадь "," Рендж Томашпіль "," Рендж Тросятнец "і чотири в Одеській області:" Ренджі Ізмаїл "," Рендж Татарбунари ", ТОВ" Ренджі Сарата "і ТОВ" Ренджі Арциз "

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura