Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
12.06.2013
Голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан очолив рейтинг губернаторів України.

Четвертий рік поспіль щотижневик «Комментарии» проводить порівняльну характеристику розвитку регіонів України. Результати формуються відповідно до даних офіційної статистики та здійснюються по двадцяти критеріях. Відповідно до цього за підсумками першого кварталу 2013 року Вінниччина зайняла почесне перше місце, а голова облдержадміністрації Іван Мовчан став лідером рейтингу губернаторів.
Беззаперечним лідером Вінниччина стала у виробництві м’яса, яке виросло майже вдвічі – на 90,2% по даним першого кварталу і на 95,8% за даними січня- квітня (в порівнянні з аналогічними періодами минулого року). Як результат – лідерство області за динамікою сільського господарства: ріст виробництва сільгосппродукції склав 44,1% за даними трьох та 42,2% за даними чотирьох місяців, тоді як в середньому по Україні – тільки 5,8 та 5,1% відповідно.
 
Вінницька область також стала лідером по динаміці роздрібної торгівлі: приріст на 16,5% в першому кварталі та на 16,2 в січні - квітні при середньоукраїнських показниках 13,4 і 12,7%. Крім того, область знаходиться на четвертому місці з промислового виробництва, на п’ятому – серед регіонів з самою низькою середньомісячною заборгованістю населення по виплатам житлово - комунальних послуг (на одного мешканця) та самим низьким рівнем вимушеної неповної зайнятості, на шостому – серед регіонів з самою низькою середньомісячною заборгованістю по зарплаті (на одного працівника).
Загальна сума по двадцяти критеріям (динаміці промисловості, сільського господарства, роздрібної торгівлі, будівельної продукції, кадрів, реальної заробітної плати, споживчих цін, житла, освоєння капітальних інвестицій, сальдо зовнішньої торгівлі, фінансові результати підприємств, невиплачені житлово- комунальні послуги, не профінансовані субсидії, народжуваність, смертність, смертність новонароджених, забруднення атмосфери, невиплачені зарплати, вимушена неповна зайнятість та заробітна плата в межах мінімальної ) склала 82, 5 балів. З достойним результатом Вінниччина зайняла перше місце серед областей України.

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura