Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
05.07.2013
Вінниччина повністю готова до впровадження проекту «Вчасна допомога»

Таку оцінку дала заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова під час всеукраїнської селекторної відеоконференції, яка відбулась 4 липня під головуванням першого заступника Глави Адміністрації Президента України Ірини Акімової за участю віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка, яка була присвячена реалізації в 2013 р. Національного проекту «Вчасна допомога» - утворення єдиних регіональних оперативно-диспетчерських служб.


В обласній студії Вінницьку область також представляли директор департаменту охорони здоров`я та курортів облдержадміністрації Лідія Діденко, головний лікар Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Анатолій Пірникоза та їх заступники.


Концепція національного проекту «Вчасна допомога» полягає у створенні єдиних регіональних оперативно-диспетчерських служб із використанням сучасних GPS-технологій для зменшення часу прибуття бригад швидкої медичної допомоги до пацієнта.


Головуюча на нараді Ірина Акімова відзначила, що всього на реалізацію Нацпроекту по створенню регіональних диспетчерських з державного бюджету виділено 50 млн. грн. При цьому, дві області - Вінницька і Дніпропетровська, на території яких впроваджується пілотний проект медичної реформи, повністю фінансуються за рахунок державних коштів. Так, на оснащення новоствореного обласного диспетчерського центру у Вінниці було виділено державою 8 млн. 950 тис.грн.


«Всі технічні умови, які було доведено до області, обговорені, затверджені і узгоджені з Нацпроектом,- зазначила у своєму виступі Любов Спірідонова,- ми також виділили в цьому році додаткові кошти на забезпечення Центру транспортом та суттєво попрацювали над кадровим питанням. Зокрема, сьогодні в системі задіяні майже 2 тисячі медпрацівників».


Згідно плану-графіку підготовки інфраструктури регіональних диспетчерських, як зазначив керівник Нацпроекту «Вчасна допомога» Олексій Навроцький, вже наприкінці вересня поточного року необхідне обладнання буде доставлено в пілотні області і проведено пуско-налагоджувальні роботи.


Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura