Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
16.07.2013
Конкур "Від ідеї до ринку"

CRDF Global в партнерстві із Державним агентством з питань науки, інновацій і інформатизації України запрошують всі зацікавлені команди стартапів, розробників інноваційних технологій, вчених і тих, хто працює в області технологічного підприємництва, взяти участь в щорічному конкурсі за програмою Науково-технічне підприємництво "Від ідеї до ринку".


*Цей конкурс проводиться з метою* знайти і підтримати найбільш конкурентоспроможні нові технології а також нещодавно створені компанії в Україні шляхом залучення їх до програм підтримки розвитку бізнесу. Інструментами цієї програми є фінансова підтримка, консультації і гранти на ділову подорож до США.


Ідея заявника від наукової установи або нової компанії має зосереджуватися на наукових - технологічних рішеннях з ринковим потенціалом в таких сферах, як інформаційні та комунікаційні технології (ІКТ), енергетика, охорона навколишнього середовища та охорона здоров'я. Всі заявки повинні включати попередній аналіз ринку для оцінки життєздатності технології.


*Кінцевий термін подання заявок 29 липня!*


Приймаються проекти двох напрямків:


1. Науково-технічні розробки Заявки можуть подавати команди з університетів/ науково-дослідних інститутів, які мають технології з комерційним застосуванням. Проекти подаються до Держінформнауки а також до CRDF Global через електронну систему подачі і також надсилаються до Українського представництва Фонду.


 


2. Нові компанії Стартапи або команди, що планують створити стартап на базі власної розробки. Переможці отримають гранти до 24 тисячі доларів США і фінансування ділової поїздки до США. Заявки приймаються від нових компаній , які були створені не більше 3-х років тому. Проекти подаються до CRDF Global через електронну систему подачі а також надсилаються до Українського представництва Фонду. Проекти, метою яких є фундаментальні наукові дослідження, на конкурс не приймаються. Премії: 3 гранти в розмірі $ 24 000 кожен; 2 гранти на поїздки в США Детальну інформацію щодо умов подачі проектів можна знайти на сайтах CRDFGlobal (http://www.crdfglobal.org/grants-and-grantees/current-funding-opportunities/2013/05/16/step-2013-ukraine-competition)


Держінформнауки (http://www.dknii.gov.ua/index.php/2010-07-13-09-19-57/2011-01-28-14-27-10)


З питаннями звертайтесь до менеджера програми «Науково-технічне підприємництво» в Україні Євгенії Северяніної, Українське представництво CRDF Global , тел. 044 256 2531, 067 443 9189, eseveryanina@crdf.org.ua.

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura