Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
31.07.2013
З 24 липня чотири українських компанії можуть експортувати до ЄС м'ясо птиці.

За розрахунками Мінагрополітики, до кінця 2013 року вітчизняні виробники здатні поставити на європейський ринок до 50 тисяч тонн курятини, частина експорту буде з околиць Ладижина.


Як пише «ВВС-Україна», право на постачання курятини в ЄС отримали "Миронівська птахофабрика" (торговий бренд "Наша Ряба"), "Миронівський м'ясопереробний завод" Легко "," Птахофабрика Снятинська Нова "(агрохолдинг МПХ, спеціалізується на випуску гусячого м'яса і печінки) і "Агромарс" (торгова марка "Гаврилівські курчата"). Нагадаємо, перша з четвірки має в своєму розпорядженні десятки птахокомплексів на території Вінницької області, які за повного завантаження повинні стати лідерами з виробництва м'яса в країні. А значить, є надія, що бюджет Ладижина отримає додаткові кошти на розвиток.

Міністр Микола Присяжнюк вже порівнює «курячий» потенціал з нафтовидобутком. «Враховуючи, що європейські вимоги до якості продуктів –є найсуворішими у світі, можна розраховувати, що згодом експортний потенціал українського аграрного сектора принесе йому доходи, порівнянні з доходами від експорту нафти, газу або металу», - вважає чиновник. Виходячи з цих перспектив, можна припустити, що виробництво курятини під Ладижином буде тільки нарощуватися. До речі, в асоціації "Союз птахівників України" оцінюють сумарні обсяги експорту м'яса птиці з України в 140 тис. тонн до кінця 2013 року, тоді як в 2012 році загальний експорт склав 80 тис. тонн
Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura