Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
11.09.2013
Тринадцять шкільних котелень Вінниччини в поточному році запрацюють на альтернативних видах палива

В результаті впровадження енергозберігаючих заходів протягом міжопалювального періоду у сотні загальноосвітніх навчальних закладах замінено 1159 вікон та 680 у 45 дошкільних закладах. Проведено реконструкцію системи опалення у восьми загальноосвітніх навчальних закладах та трьох дитячих садочках. Проведено утеплення фасаду у трьох школах, а також утеплено покрівлю в одному садочку тощо.


У поточному році на альтернативні види палива переводяться тринадцять котелень. А саме: Хрінівська та Жаданівська ЗОШ І-ІІІ ст. Іллінецького району, Калинівська ЗОШ І-ІІІст. №2, Дружелюбівська ЗОШ І-ІІІ ст., Білянська, Струтинська Липовецького району, Борщівецька Могилів-Подільського району, Андрушівській ЗОШ Погребищенського району, М.Мочульська Теплицького району, Слободо-Шаргородській СЗШ І-ІІІ ст. Шаргородського району, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» м.Жмеринка, Н.Ободівський ДНЗ №2 Тростянецького району та Зведенівський ДНЗ Шаргородського району.


Загальна потреба у вугіллі на 2013-2014 навчальний рік складає 35,0 тис. тонн. На сьогодні завезено 100% від потреби.


Заклади освіти і науки області, в тому числі 944 школи та 748 дитячих садочки, повністю підготовлені до своєчасного початку та стабільного проходження опалювального сезону 2013-2014 років, виконані основні види капітальних та поточних ремонтних робіт.


Для безпечної експлуатації опалювальних приладів в умовах понижених температур проводяться роботи по виведенню 4-х котелень з підвальних приміщень у Нараївській та Бондурівській ЗОШ Гайсинського району, Джуринській СЗШ І-ІІІ ст. Шаргородського району, Білянській ЗОШ І-ІІ ст. Липовецького району. Заклади освіти області забезпечені послугами з холодного водопостачання та технологічними приладами обліку води і теплової енергії.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura