Про Центр
Діяльність Центру
Нормативно-правова база
Для інвестора
Запобігання корупції
Корисні посилання
Національні проекти
20.12.2013
Програм заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва

ДБУ «Вінницький регіональний     центр регіонального розвитку» звертає вашу увагу на можливості державної підтримки в сфері перепідготовки менеджерів українських підприємств на базі шести відібраних вищих навчальних закладів України з наступним стажуванням на провідних підприємствах країн Європейського Союзу.

Указом Президента України від 3.07.2000 № 849 «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва» було започатковано Програму заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (далі-Програма), затверджену Постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2000 № 1358. Постановою Кабінету Міністрів України від 4.03.2013 № 143 дія Програми продовжена до кінця 2015 року.

Програма реалізується з 2001 року. За цей період вона набула характеру національної і стала дієвим механізмом активізації підприємницької діяльності та розвитку міжнародних бізнес-контактів з широкого спектру економічних питань, створення умов для передачі європейського досвіду сучасної регіональної політики та встановлення міжрегіональних зв¢язків України з іншими державами.

Програма передбачає перепідготовку менеджерів українських підприємств на базі шести відібраних вищих навчальних закладів України з наступним стажуванням на провідних підприємствах країн Європейського Союзу.

Виконання Програми на місцевому рівні здійснюється регіональними робочими групами, створеними на базі структурних підрозділів Ради міністрів автономної республіки Крим, Київської та Севастопольської міських та обласних державних адміністрацій.

Зважаючи на значний вплив Програми щодо формування позитивного іміджу регіонів для бізнесу та іноземних інвесторів просимо сприяти поширенню інформації про Програму серед підприємницьких та ділових кіл області.

Додаткову інформацію можна знайти на веб-сайті Мінеконоомрозвитку www.me.gov.ua або дізнатися за телефонами: (044) 285-62-89, 285-51-82.

 

Прес-центр
Перелік проектів для інвестування
Конкурс проектів © Вінницький регіональний центр з івестицій та розвитку, 2010 Internet Studio Aura